TwitterTwitterFacebook

Memmert

memmert

دورنمایی روشن برای آینده

شما همواره میتوانید بعنوان یک مشتری یا یک کارمند به Memmert اعتماد کنید.

با 65 سال سابقه در توسعه کوره های حرارتی از حرفه ای ها برای حرفه ای ها .

 

اکنون در سومین نسل تاسیس  ، شرکت Memmert کوره های حرارتی را توسعه داده و تولید کرده است همچنین حمام های روغن و آب را در 2 کارخانه در جنوب آلمان در سطح وسیعی از کاربردها گسترش داده که شامل موارد ذیل می باشد:nameyeMemmert

1 - مواد صنعتی و تست قطعات

2 - تحقیقات غذایی، شیمیایی و بیولوژی 

3 - طیف وسیعی از تستهای کنترل کیفی از مراحل پیشرفته تولید

4 - داروهای دامی و انسانی

 

بخش تحقیق و توسعه ما بصورت مداوم با مشتریان در تماس می باشد و تمایل به یک دیدگاه گسترده تر در زمان طراحی نوآوریهای فنی را دارد.

 

شبکه تجارت جهانی ما و شرکای خدماتی ما با چندین سال سابقه میتوانند شما را در تمام سوالات مربوط به نحوه استفاده، عملکرد و نگهداری تجهیزات راهنمایی کنند.

 در دهه های گذشته در بیش از 120 کشور در کل جهان صدها و هزاران تولیدات Memmert بصورت پی در پی مورد استفاده قرار گرفته اند. به همین دلیل است که شرکت Memmert یکی از تولیدکنندگان پیشرو در لوازم و تجهیزات کنترل درجه حرارت در سراسر جهان می باشد.

   

انواع محصولات Memmert آلمان:

 

انواع انکوباتورهای ساده، یخچالدار و CO2 ، چمبر حرارتی رطوبتی ، آون ساده و خلاء، حمام سرولوژی و جوش ساده و سیرکولاتور دار در حجمهای مختلف.

 
 
 

مشاهده وب سايت Memmert:
 

تماس با شرکت رونتگن

این شرکت  آمادگی خود را جهت ارائه پیشنهاد قیمت ریالی و ارزی برای تجهیزات درخواستی اعلام داشته و خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات جامع تر مراتب را به این شرکت اعلام فرمائید.

sales[at] rontgen[dot] ir

https://www.instagram.com/rontgen.ir

 

آمار كاربران

  • بازدیدکنندگان : 1
  • مطالب : 59
  • وب لینک ها : 6
  • نمایش تعداد مطالب : 115562

جستجو

Scroll to Top