TwitterTwitterFacebook

CHRIST

شرکت Martin Christ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاههای فریزدرایر در جهان می باشدکه با بیش از 60 سال تجربه قادر به تجهیز مجموعه کاملی از لابراتوارهای پایلوت و واحدهای تولیدی برای انواع کاربردها می باشد.

در حوزه دستگاههای پایلوت و آزمایشگاهی علاوه بر فریزدرایر های معمولی و روتین، مجموعه محصولات تخصصی با ظرفیت 2

الی25 کیلوگرم نیز تولید می شود که مجهز به خطوط اتصال کنترل حسی و ابتکاری (Lyo Display – LD pluy rspLyo…) میباشد.nameyeChrist

تستهای متعدد و آزمایشگاهی لوازم جانبی این اجازه را به دستگاههای تولیدی می دهد که به راحتی فرآیندهای پیشرفته و عادی را انجام دهد.

ویژگیهای بی نظیر Lyo Control and Lyo Balane باعث می شود که در یک روند ساده بهینه سازی اندازه گیری نقطه فریزکردن و سرعت خشک کردن به ترتیب یکدیگر انجام شود.

دستگاهای شرکت Christ مطابق با قوانین بین المللی EMEA-FDA تولید میشوند و طراحی آنها به صورت خیلی تخصصی توسط تیم مهندسین ما با در نظر گرفتن نیازهای مصرف کنندگان انجام می شود.

طراحی قابل انعطاف ما توانایی ارائه انواع ساختارهای مکانیکی از طریق سیستمهای کنترل، خنک کننده و خلاء را به ما میدهد .

کلیه دستگاههای Christ با بالاترین استانداردها عملکردی مطمئن و ایمن را برروی مواد مصرفی انجام می دهند که قابل توسعه برای کاربردهای آتی نیز می باشد.

 

سیستم پیشرفته و مدرن کنترل در این دستگاهها کار را برای مصرف کننده بسیار ساده کرده است و این اجازه را میدهدکه روند تولیدات مشتری بی خطر و صحیح انجام شود. سیستمهای یکپارچه بطور کامل به عنوان مثال با Load  و Upload  کردن اتوماتیک نیز میتوانند ارائه شوند.

 

دیگر فعالیت تجاری ما با بیش از 15 سال سابقه تولید دستگاه RVC یا همان متمرکز کننده های خلاء چرخشی می باشدکه در این راستا با شرکت Sigma تولید کننده سانتریفیوژ همکاری بسیاز نزدیک و قابل توجهی در زمینه تولیدات و ساختار داریم.

محصول RVC شرکت Christ دارای ساختاری بسیار مناسب در اندازه و ترکیب با انواع سیستمهای خنک کننده و پمپهای خلاء می باشد که این موضوع حداکثر مزیت برای یک مشتری محسوب می شود برای انواع کاربردها.

آزمایشگاه شرکت Christ مجهز به چندین نوع از فریزدرایرهای آزمایشگاهی و پایلوتی و RVC می باشد و برای تجزیه و آنالیز اکتشافی با تولیدات مشتری اختصاص داده شده است .

شرکت Christ این افتخار را دارد که قادر است حمایت کامل از مشتری  از زمان نصب و راه اندازی و آموزش با بهترین سرویس و خدمات در تمام مدت عملکرد دستگاه را ارائه دهد.

 

انواع محصولات شرکت Christ آلمان :

 

 انواع فریزدرایر (لیوفلیزاتور) آزمایشگاهی و صنعتی و Vacuum Concentrator

 

 مشاهده وب سایت Christ:

 

http://www.martinchrist.de

 

 

تماس با شرکت رونتگن

این شرکت  آمادگی خود را جهت ارائه پیشنهاد قیمت ریالی و ارزی برای تجهیزات درخواستی اعلام داشته و خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات جامع تر مراتب را به این شرکت اعلام فرمائید.

sales[at] rontgen[dot] ir

https://www.instagram.com/rontgen.ir

 

آمار كاربران

  • بازدیدکنندگان : 1
  • مطالب : 59
  • وب لینک ها : 6
  • نمایش تعداد مطالب : 112508

جستجو

Scroll to Top